Ülke / Bölge Distribütörlük Rulomatik™Rulomatik, Dünya genelinde satış otomatlarıyla Dünyanın'nın en büyük, 7 gün 24 saat satış otomatından araba kurulama havlusu satış organizasyonuna dönüşüyor.

Şu anda 18'den fazla ülke distribütörü, Distribütörlerimize bağlı 200’den fazla bölge bayimiz var ve yakın gelecekte 74'den fazla ülkede yer almak için büyümeye çalışıyoruz!

Avrupa ve asya kıtasının birleşiminde bulunan endüstriyel sanayi merkezi olan Bursa şehrinde yer alan genel müdürlüğü, üretim tesisi ve lojistik merkezi ile Rulomatik, girişimcilik organizasyonunu çok odaklı bir vizyonla yönetiyor

Sonuç olarak, Rulomatik ile ve onun ürettiği satış otomatları ile birlikte çalışmanın çok eğlenceli ve kazançlı olduğuna ikna olduk. Küresel iş ortaklarımız ile aramızda büyük bir sadakat yaşadığımız için gurur duyuyoruz. Hepsinde damarlarından akan Rulomatik başarısı var.

Düşük işletme kuruluşu masraflarıyla başarılı olduğunu kanıtlamanın yanında, Rulomatik® sürekli olarak nakit akışı kazandırır.

Rulomatik®'in sizin için neden ideal olduğunu öğrenin. Rulomatik büyüme ve başarı için iş global iş ortaklarıyla nasıl işbirliği yaptığını öğrenin.

Rulomatik™ olarak, geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru hamlelerle bir dünya şirketine dönüşüyoruz ve uluslararası platformlara da taşıdığımız pek çok başarı elde ettik. Rulomatik™ gelecek odaklı düşünürken çıtayı her zaman daha yükseğe koymayı misyon edinmiştir. Ticari faaliyetlerinde de, proaktif, içgörülü yaklaşımlarla makro trendleri, toplumsal psikolojiyi ve zamanın ruhunu iyi takip ederken, doğru projeler ve iletişim tonuyla çağın hep önünde olmayı hedefliyoruz. Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz ve dünya hızında değiştiğimiz bu dönemde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vermiş durumdayız. Amacımız, Rulomatik™ ile Satış otomatı sektörüne yatırımınızın istikrarlı , sistematik ve otomatize kazanç sağlayacak bir mimariyle kullanılmasını sağlamaktır.

Diğer bilinen satış yöntemleriyle kıyaslandığında Rulomatik Satış Otomatı İşletmeciliği tamamen nakit, sürekli ve öngörülebilir bir gelir kaynağı sağlamaktadır

Rulomatik satış otomatları işletmeciliğini yapan kuruluşlar, müşterilerine ürünlerin toptan alımını gerektirmeden çok çeşitli ürünlerin ekonomik ,modern ve hijyenik biçimde temini olanağını sunmaktadırlar. Bunun yanı sıra Rulomatik iş ortakları aynı zamanda distribütör firma rollerini üstlenmektedir. Böylelikle hem kendi çalıştırdığı Rulomatik satış otomatlarını karlı fiyatla satışını yapabilmekte hem de sahip olduğu Rulomatik Satış Otomatlarının satış potansiyellerini değerlendirerek karlarını maksimize etmektedirler. Uluslararası kalite normlarına uygun (CE) sertifikalı üretilen otomatik satış makineleri uzun yıllar kullanılabilecek ve tabiatı ile bakım ve parça değişimi gerektirmeyen makinelerdir.

RULOMATİK DİSTRİBÜTÖRLÜK ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Rulomatik küresel olarak yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda iş ortaklarının üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, yüksek kalitede verilen Rulomatik eğitim programlarıdır.

Rulomatik , kendi ürettiği ve geliştirdiği ürünlerin ülke / bölge distribütörlüğü ile ilgili lisans vererek, küresel iş ortaklarının Rulomatik adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Bu yüzden Rulomatik ülke / bölge distribütörü seçimi konusunda çok titiz davranır.

Rulomatik ülke / bölge distribütörlüğü yani iş ortaklığını sadece şahsın kendisine verir. Bu kişi başkalarıyla parasal ya da başka şekilde ortaklık içinde olamaz. Kendisine ait sınırlar dışında yer alan şirketlere lisansını kullandıramaz, veremez.

Rulomatik ülke / bölge Distribütör adaylarından beklediği temel özellikler:

  • Rulomatik iş ortağı adayının ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir suçʼtan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
  • Rulomatik satış otomatlarının etkin bir şekilde çalışmasını takip edebilecek, iç hazne ürünlerinin depolanması ve satış otomatlarına sevk edebilecek/ettirebilecek, tahsis alanı içerisinde Rulomatik hizmetini yaygınlaştırması yeteneğine sahip olması istenmektedir.
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübelerin bulunması istenmektedir
  • Bulunduğu ülkede/bölgede Rulomatik markasını iyi temsil edebilecek kabiliyette olması ve resmi müracaatı öncesi Rulomatik yetkilisine özet olarak iş planını sunması istenilmektedir.
  • Rulomatik ülke /bölge distribütörlüğünün gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmasıdır.
  • Ülke / bölge distribütörlüğü talebi eden kişiye ait şirketin mali kayıt evrakı fotokopisi / şirket ortaklığını gösterir evrakı fotokopisi istenmektedir.

Önemli Hatırlatma*: Vergi Mükellefi/Mali kaydı olmayan iş ortağı adayı, karşılıklı sözleşmenin imzalanması sonrası 45 gün içinde mali / vergi kaydı oluşturacaktır. Rulomatik, büyüme stratejilerine uygun olarak, Dünya genelinde hangi ülkelerde yer alacağını demografik analizlere göre öncelik sırasına koyar ve öncelik sırasında olmayan distribütörlük başvurusunu işleme almayabilir. Rulomatik global imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca ülke veya bölge sınırları ile sınırlıdır.

Rulomatik, dünya çapında en iyi iş ortaklığı kurulan üretici şirket olarak tanınmaya devam ediyor ve ülke / bölge distribütörlük/franchising'i iş yapmanın baskın bir yolu olarak görmeye devam ediyor. Dünya genelinde yer alan ve yer alacak olan ülke iş ortaklarımızla başarımızın temel bir bileşeninin, Sahip / Operatör olmadan önce aldığınız birinci sınıf eğitim olduğuna inanıyoruz. Rulomatik uygulamalı eğitim ve satış otomatı işletmeciliği işinizde başarılı olmanız için gereken malzemeleri sağlar.

GLOBAL ÖLÇEKTE BÜYÜME

Rulomatik’in Türk mühendisliği ürünü olan araba/taşıt kurulama havlusu veren satış otomatları, oto paspas veren satış otomatları...

Devamını Oku

SATIŞ OTOMATLARINDAN SATILAN ÜRÜNLER

Rulomatik® işletmeciliğine sahip olduğunuzda, Dünya'da bir ilk olan hizmeti ülkenize getirme fırsatı yanı sıra 7 gün 24 saat sürekli kazanç modeli oluşturacaksınız. Rulomatik satış otomatını ürünlerle doldurulup kullanıma hazır hale...

DEVAMINI OKU

DESTEK AĞIMIZ

Rulomatik® ailesine katıldığınızda, işinize başlamadan önce ve sonrasında birinci sınıf destek alırsınız. Distribütörlük/Franchise destek sistemimizin özellikleri...

Devamını Oku

Rulomatik™ Distribütörlüğü için Başvur

Yaşadığınız ülkeye/bölgeye Rulomatik hizmetini getirme yolunda ilk adımı atın.

Başvuru